page_banner

bathar

100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB transceiver optigeach

tuairisgeul goirid:

Tha an 100Gb / s QSFP28 CWDM4 na transceiver optigeach ceithir-sianal, pluggable, co-shìnte agus air a dhealbhadh airson tagradh 100G CWDM le lìonra FEC, Datacenter agus Enterprise agus ceanglaichean optigeach eile. Tha iad a ’gèilleadh ri Sònrachadh SFF-8636, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 agus Telcordia GR-468-CORE. Bidh na transceivers optigeach a ’gèilleadh ri riatanas RoHS.


Mion-fhiosrachadh toraidh

Tuairisgeul toraidh

Tha an 100G QSFP28 a ’fighe a-steach ceithir sreathan dàta anns gach taobh le leud-bann 100Gb / s. Faodaidh gach sreath obrachadh aig 25.78125Gb / s suas gu 2km airson G.652 Fiber Modh Singilte (SMF). Is e na prìomh thonnan de na seanalan 4CWDM 1271nm, 1291nm, 1211nm agus 1331nm.

Feart toraidh

Suas gu 25.78125Gbps Ìre dàta gach sianal
Suas gu 2km a ruighinn airson G.652 SMF
4 Tar-chuir neo-fhuarach CWDM stèidhichte air DFB
Lorgaire dhealbhan PIN 4 seanalan
Factar cruth QSFP28 teth-pluggable
Gabhaidh LC Duplex
Cuairtean CDR a-staigh air gach cuid seanailean cuidhteas agus Transmitter
Thoir taic do sheach-rathad CDR
Dreuchdan breithneachaidh didseatach air an togail a-steach
Caitheamh cumhachd ìosal <3.5 W.
Teòthachd cùis obrachaidh: 0 ~ + 70 ° C.

Iarrtas

Tagraidhean 100G CWDM4 le FEC
Lìonra Datacenter agus Iomairt
Ceanglaichean optigeach eile

Sònrachadh toraidh

Paramadair

Dàta

Paramadair

Dàta

Factor cruth

QSFP28

Tonn nan tonn

1310nm

Ìre dàta Max

103.1 Gbps

Astar tar-chuir Max

2km

Ceangal

LC Duplex

Meadhanan

SMF

Seòrsa tar-chuir

LAN-WDM stèidhichte air DFB

Seòrsa Glacadair

PIN

Diagnostics

Taic DDM

Raon teothachd

0 gu 70 ° C (32 gu 158 ° F)

Cumhachd TX gach sreath

-6.5 ~ 2.5dBm

Mothalachd cuidhteas

<-10dBm

<-10dBm

Caitheamh cumhachd

3.5W

Co-mheas à bith

3.5dB

1

Deuchainn Càileachd

2

Deuchainn Càileachd Comharran TX / RX

3

Deuchainn reata

4

Deuchainn Spectrum Optical

5

Deuchainn Senstivity

6

Deuchainn earbsa agus seasmhachd

Deuchainn Endface

xinfu

Teisteanas Càileachd

safd (2)

Teisteanas CE

safd (3)

Aithisg EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Transceiver optigeach 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC