page_banner

bathar

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO transceiver optigeach

tuairisgeul goirid:

Is e an 100Gb / s QSFP28 SR4 a
transceiver optigeach ceithir-sianal, pluggable, co-shìnte agus air a dhealbhadh airson tagraidhean 100GBASE-SR4 agus 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR. Tha iad a ’gèilleadh ri Sònrachadh SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 agus Telcordia GR-468-CORE. Bidh na transceivers optigeach a ’gèilleadh ri riatanas RoHS.


Mion-fhiosrachadh toraidh

Tuairisgeul toraidh

Tha an 100G QSFP28 a ’fighe a-steach ceithir sreathan dàta anns gach taobh le leud-bann 100Gb / s. Faodaidh gach sreath obrachadh aig 25.78125Gb / s suas gu astar tar-chuir 70m a ’cleachdadh fiber OM3 no astar tar-chuir 100m a’ cleachdadh fiber OM4. Tha na modalan sin air an dealbhadh gus obrachadh thairis air siostaman fiber multimode a ’cleachdadh tonn-ainmn ainmichte 850nm.

Feart toraidh

Ìre dàta suas gu 103.1Gb / s

Factar cruth QSFP28 teth-pluggable

4 seanalan 850nm VCSEL array agus sreath lorgaire dhealbhan PIN

Cuairtean CDR a-staigh air gach cuid seanailean cuidhteas agus tar-chuir

Dreuchdan breithneachaidh didseatach air an togail a-steach

Solar cumhachd singilte + 3.3V

Caitheamh cumhachd ìosal <2.5 W.

Iarrtas

Ethernet 100GBASE-SR4 100G thairis air Duplex MMF

Infiniband EDR, FDR, QDR

Ceanglaichean optigeach eile

Sònrachadh toraidh

Paramadair

Dàta

Paramadair

Dàta

Factor cruth

QSFP28

Tonn nan tonn

850nm

Ìre dàta Max

103.1 Gbps

Astar tar-chuir Max

70m @ OM3 / 100m @ OM4

Ceangal

MTP / MPO-12

Meadhanan

MMF

Seòrsa tar-chuir

VCSEL 850nm

Seòrsa Glacadair

PIN

Diagnostics

Taic DDM

Raon teothachd

0 gu 70 ° C (32 gu 158 ° F)

Cumhachd TX gach sreath

-8.4 ~ 2.4dBm

Mothalachd cuidhteas

<-10.3dBm

<-10.3dBm

Caitheamh cumhachd

3.5W

Co-mheas à bith

3dB

1

Deuchainn Càileachd

2

Deuchainn Càileachd Comharran TX / RX

3

Deuchainn reata

4

Deuchainn Spectrum Optical

5

Deuchainn Senstivity

6

Deuchainn earbsa agus seasmhachd

Deuchainn Endface

xinfu

Teisteanas Càileachd

safd (2)

Teisteanas CE

safd (3)

Aithisg EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Ìre dùbailte 100GBASE-LR4 agus 112GBASE-OTU4 QSFP28 1310nm 100m DDM DML & PIN LC transceiver optigeach