page_banner

bathar

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Ìre dùbailte VCSEL MPO / MTP transceiver optigeach

tuairisgeul goirid:

Is e an 100Gb / s QSFP28 SR4 a
transceiver optigeach ceithir-sianal, pluggable, co-shìnte agus air a dhealbhadh airson 100 Gigabit Ethernet, Ionad Dàta, InfiniBand QDR, DDR, SDR agus CPRI10. Tha iad a ’gèilleadh ri QSFP28 MSA a’ gèilleadh, IEEE 802.3bm. Bidh na transceivers optigeach a ’gèilleadh ri riatanas RoHS-6.


Mion-fhiosrachadh toraidh

Tuairisgeul toraidh

Tha an 100G QSFP28 a ’fighe a-steach ceithir sreathan dàta anns gach taobh le leud-bann 100Gb / s. Faodaidh gach sreath obrachadh aig 28Gb / s suas gu astar tar-chuir 100m le bhith a ’cleachdadh fiber OM4 Tha na modalan sin air an dealbhadh gus obrachadh thairis air siostaman fiber multimode a’ cleachdadh tonn-ainm ainmichte de 850nm.

Feart toraidh

Ìre dàta suas ri 28Gb / s gach sianal

Factar cruth QSFP28 teth-pluggable

4 seanalan 850nm VCSEL array agus sreath lorgaire dhealbhan PIN

teòthachd cùis perating: -20 gu 75 ℃

Dreuchdan breithneachaidh didseatach air an togail a-steach

Solar cumhachd singilte + 3.3V

Caitheamh cumhachd ìosal <3.5 W.

Iarrtas

Rack gu Rack

Ionad Dàta

Infiniband QDR, DDR agus SDR

Ethernet 100G

CPRI 10

Sònrachadh toraidh

Paramadair

Dàta

Paramadair

Dàta

Factor cruth

QSFP28

Tonn nan tonn

850nm

Ìre dàta Max

103.1 Gbps

Astar tar-chuir Max

100m @ OM4

Ceangal

MTP / MPO

Meadhanan

MMF

Seòrsa tar-chuir

VCSEL 850nm

Seòrsa Glacadair

PIN

Diagnostics

Taic DDM

Raon teothachd

-20 gu 70 ° C (32 gu 158 ° F)

Cumhachd TX gach sreath

-8.4 ~ 2.4dBm

Mothalachd cuidhteas

<-9.2dBm

<-9.2dBm

Caitheamh cumhachd

3.5W

Co-mheas à bith

3dB

1

Deuchainn Càileachd

2

Deuchainn Càileachd Comharran TX / RX

3

Deuchainn reata

4

Deuchainn Spectrum Optical

5

Deuchainn Senstivity

6

Deuchainn earbsa agus seasmhachd

Deuchainn Endface

xinfu

Teisteanas Càileachd

safd (2)

Teisteanas CE

safd (3)

Aithisg EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO transceiver optigeach