page_banner

bathar

25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

tuairisgeul goirid:

Tha transceivers SFP28 air an dealbhadh airson an cleachdadh ann an ceanglaichean Ethernet suas gu ìre dàta 25.78 Gb / s agus suas ri fad ceangail suas ri 10 km. Tha iad a ’gèilleadh ri SFF-8472, agus co-chòrdail ri SFF-8432 agus na roinnean iomchaidh de SFF-8431. Bidh na transceivers optigeach a ’gèilleadh ri riatanas RoHS.


Mion-fhiosrachadh toraidh

Tuairisgeul toraidh

Tha transceivers SFP28 air an dealbhadh airson an cleachdadh ann an ceanglaichean Ethernet suas gu ìre dàta 25.78 Gb / s agus suas ri fad ceangail suas ri 10 km. Tha iad a ’gèilleadh ri SFF-8472, agus co-chòrdail ri SFF-8432 agus na roinnean iomchaidh de SFF-8431. Bidh na transceivers optigeach a ’gèilleadh ri riatanas RoHS.

Feart toraidh

A ’toirt taic do eadar-aghaidh sreathach 25.78125Gb / s

Tar-chuir suas ri 10km air SMF

Laser DFB neo-fhuarach agus cuidhteas PIN

Lorg-coise SFP28 teth-pluggable

Dreuchdan breithneachaidh didseatach air an togail a-steach

Solar cumhachd singilte + 3.3V

Caitheamh cumhachd nas lugha na 1.3 W.

Teòthachd cùis obrachaidh: -40 ~ + 85°C.

CDR a-staigh air an dà chuid sianal sgaoilidh agus cuidhteas

Thoir taic do sheach-rathad CDR

Pasgan SFP28 MSA le ceanglaiche LC simplex, Bi-stiùiridh

Iarrtas

Ethernet 25GBASE-BX 25G

25.78125 Gb / s sreath singilte 100GE LR4

Ceanglaichean optigeach eile

Sònrachadh toraidh

Paramadair Dàta Paramadair Dàta
Factor cruth SFP28 Tonn nan tonn 1270nm / 1330nm
Ìre dàta Max 25.78125 Gbps Astar tar-chuir Max 10KM
Ceangal LC simplex Meadhanan SM
Seòrsa tar-chuir 1270nm DFB

1330nm DFB

Seòrsa Glacadair PINTIA
Diagnostics Taic DDM Raon teothachd 0 gu 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C.

Cumhachd TX -5 ~ + 2dBm Mothalachd cuidhteas <-13dBm
<-13dBm Caitheamh cumhachd 3.5W Co-mheas à bith

3.5dB

1

Deuchainn Càileachd

2

Deuchainn Càileachd Comharran TX / RX

3

Deuchainn reata

4

Deuchainn Spectrum Optical

5

Deuchainn Senstivity

6

Deuchainn earbsa agus seasmhachd

Deuchainn Endface

xinfu

Teisteanas Càileachd

safd (2)

Teisteanas CE

safd (3)

Aithisg EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Transceiver optigeach 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC