page_banner

bathar

Transceiver optigeach 25Gb / s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC

tuairisgeul goirid:

Tha am Modal SFP28 LAN-WDM a ’gèilleadh ri SFF-8431, SFF-8432 agus IEEE 802.3CC 25GBASE-ER. Gheibhear gnìomhan breithneachaidh didseatach tro eadar-aghaidh sreathach 2-uèir, mar a tha air a chomharrachadh ann an SFF-8472. Tha an transceiver optigeach a ’gèilleadh ri riatanas RoHS.


Mion-fhiosrachadh toraidh

Tuairisgeul toraidh:

Tha 25G LAN WDM na mhodal transceiver optigeach gu math toinnte agus tha 12 tonn-tonn aige. Bidh an inneal-sgaoilidh LAN-WDM EML agus an glacadair APD a ’toirt seachad coileanadh nas fheàrr airson tagraidhean Ethernet aig suas ri ceanglaichean 10km air SMF.

Feart toraidh

Ìre dàta obrachaidh suas gu 25Gbps
Laser fuarachaidh LAN-WDM EML agus inneal-glacaidh APD
Lorg-coise SFP28 teth-pluggable
Dreuchdan breithneachaidh didseatach air an togail a-steach
Solar cumhachd singilte + 3.3V
Sgaoileadh cumhachd nas lugha na 2.0 W.
CDR a-staigh air an dà chuid sianal sgaoilidh agus cuidhteas
Thoir taic do sheach-rathad CDR
Pasgan SFP28 MSA le ceanglaiche LC gabhadain
Sgoltadh glè ìosal
EMI gu math ìosal agus dìon sàr ESD
RoHS gèilleadh

Iarrtas

Ethernet 25GBASE-LR 25G
25.78125 Gb / s LAN-WDM
CPRI / eCPRI
Ceangal optigeach eile

Sònrachadh Bathar:

Paramadair Dàta Paramadair Dàta
Factor cruth SFP28 Tonn nan tonn LANWDM
Ìre dàta Max 25.78125 Gbps Astar tar-chuir Max 10km
Ceangal Duplex LC Meadhanan SM
Seòrsa tar-chuir LANWDM EML Seòrsa Glacadair APD
Diagnostics Taic DDM Raon teothachd 0 gu 70 ° C.
Cumhachd TX gach sreath -2 ~ + 6dBm Mothalachd cuidhteas <-19.5dBm
<-19.5dBm Caitheamh cumhachd 2W Co-mheas à bith

6dB

1

Deuchainn Càileachd

2

Deuchainn Càileachd Comharran TX / RX

3

Deuchainn reata

4

Deuchainn Spectrum Optical

5

Deuchainn Senstivity

6

Deuchainn earbsa agus seasmhachd

Deuchainn Endface

xinfu

Teisteanas Càileachd

safd (2)

Teisteanas CE

safd (3)

Aithisg EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Transceiver optigeach 25Gb / s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC

  • Transceiver optigeach 25Gb / s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LCBathar