page_banner

bathar

  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    Transceiver optigeach 10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC

    Tha an 10Gb / s SFP + SR air an dealbhadh airson an cleachdadh ann an ceanglaichean Ethernet 10-Gigabit thairis air fiber multimode. Tha iad a ’gèilleadh ri SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW agus 10G Fiber Channel 1200-Mx-SN-I. Gheibhear gnìomhan breithneachaidh didseatach tro eadar-aghaidh sreathach 2-uèir, mar a tha air a chomharrachadh ann an SFF-8472.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex transceiver optigeach

    Factaran cruth beag leasaichte 10Gb / s Tha transceivers SFP + Pluggable air an dealbhadh airson an cleachdadh ann an ceanglaichean Ethernet 10-Gigabit suas gu 10km thairis air fiber Modh Singilte. Tha iad a ’gèilleadh ri gnìomhan SFF-8431, SFF-8432 agus IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, agus 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Tha gnìomhan breithneachaidh didseatach rim faighinn tro eadar-aghaidh sreathach 2-uèir. Bidh na transceivers optigeach a ’gèilleadh ri riatanas RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    Transceiver optigeach 10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex

    Factaran cruth beag leasaichte 10Gb / s Tha transceivers SFP + Pluggable air an dealbhadh airson an cleachdadh ann an ceanglaichean Ethernet 10-Gigabit suas gu 20km thairis air fiber Modh Singilte. Tha iad a ’gèilleadh ri gnìomhan SFF-8431, SFF-8432 agus IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, agus 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Tha gnìomhan breithneachaidh didseatach rim faighinn tro eadar-aghaidh sreathach 2-uèir. Bidh na transceivers optigeach a ’gèilleadh ri riatanas RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optigeach transceiver

    Tha transceivers plugugable SFP + 10Gb / s nan transceivers SFP + Pluggable Foirm Foirm Beag air an dealbhadh airson an cleachdadh ann an ceanglaichean ioma-reata 10-Gigabit suas gu 40km de fiber singilte G.652. Tha iad a ’gèilleadh ri SFF-8431 1, SFF-8432 2 agus 10GBASE- ER / EW; a ’toirt taic do 4x, 8x agus 10x Fiber Channel, a bharrachd air roghainn 2 CPRI tro 8, thairis air ceanglaichean 40km.
    Gheibhear gnìomhan breithneachaidh didseatach tro eadar-aghaidh sreathach 2-uèir, mar a tha air a chomharrachadh ann an SFF-8472. Bidh na transceivers optigeach a ’gèilleadh ri riatanas RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1550nm 40km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1550nm 40km DDM EML LC Transceiver optigeach dùbailte

    Tha transceivers plugugable SFP + 10Gb / s nan transceivers SFP + Pluggable Foirm Foirm Beag air an dealbhadh airson an cleachdadh ann an ceanglaichean ioma-reata 10-Gigabit suas gu 40km de fiber singilte G.652. Tha iad a ’gèilleadh ri SFF-8431 1, SFF-8432 2 agus 10GBASE- ER / EW; a ’toirt taic do 4x, 8x agus 10x Fiber Channel, a bharrachd air roghainn 2 CPRI tro 8, thairis air ceanglaichean 40km.
    Gheibhear gnìomhan breithneachaidh didseatach tro eadar-aghaidh sreathach 2-uèir, mar a tha air a chomharrachadh ann an SFF-8472. Bidh na transceivers optigeach a ’gèilleadh ri riatanas RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ZR 1550nm 80km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + ZR 1550nm 80km DDM EML LC Transceiver optigeach dùbailte

    Tha transceivers Pluggable SFP + ZR 10Gb / s nan transceivers Factor Foirm Beag Leasaichte SFP + air an dealbhadh airson an cleachdadh ann an 10GBASE-ZR / ZW suas gu 80km de fiber singilte G.652. Tha iad a ’gèilleadh ri SFF-8472 agus SFP + MSA, SFF-8431 agus SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW, FCC 47 CFR Pàirt 15, Clas B agus Telcordia GR-468-CORE.
    Gheibhear gnìomhan breithneachaidh didseatach tro eadar-aghaidh sreathach 2-uèir, mar a tha air a chomharrachadh ann an SFF-8472. Bidh na transceivers optigeach a ’gèilleadh ri riatanas RoHS.